NOVĚ ... příjímáme platební karty VISA a MASTERCARD.

O NÁS

Hola Burrito, mexické bistro, které Vám v Budějovicích chybělo.
 
  
V hlavní roli Tortila.
 
Burrito, Quesadilla, Tacos, Quesarrito, Nachos. Mexické speciality připravené podle tradičních receptur, k tomu originální mexické nápoje, omáčky a stylový interiér.
 

Hola Amigos.

Je tomu víc než rok, co vznikl v mém srdci SEN. Sen otevřít si mexické bistro, které bude nabízet kvalitní a také rychlé mexické jídlo. Oblíbenost mexické kuchyně v našich ústech rostla a cesty za Mexikem do Prahy byly stále častější. “ Chtěl jsem, aby Burrito bylo i u nás doma na Jihu” V květnu 2018, po roce hledání, se konečně objevil prostor, kterému bylo potřeba vdechnout trochu té mexické atmosféry a začala realizace.
Sen se stal skutečností v srpnu 2018 a my pro Vás otevřeli stylové bistro přímo na českobudějovickém náměstí. Stálo to mnoho sil, energie, nervů, zkoumání, testování a hledání JAK?
 
A myslíme, že nám to vyšlo!
 
Celý koncept je doplněn stylovými mexickými doplňky, jídlo je denně čerstvé, nikoliv mražené. Kvalitu surovin můžeme zaručit. Vše připravují naše “Cocineros” a naši “Completares” se postarají o ten zbytek. Proto u nás dostane stále stejné Burrito, Quesadillu, Quesarrito, Tacos, Naked Burrito, Hamburguesu, Nachos.
Na kvalitu denně dohlíží majitel, ale i ten potřebuje občas chvilku odpočinku. Omluvte případnou chybičku začínajícímu provozu a řekněte nám Váš názor. Řekněte obsluze, když se něco třeba nepovede. Zpětná vazba je pro nás důležitá.
 
To je pár slov o konceptu Hola Burrito.
 
Těšíme se na Vás v Hola Burrito
 
049ADC1C-52EA-4DF5-90EF-958D3B85E53F